زینب علی نژاد ماهفروزی
دانشجو
کارشناسی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی

آموزش علوم انسانی
تدریس
تولید محتوا
طراحی آموزشی
کسب و کارهای آموزشی

عضو انجمن علمی علوم تربیتی دانشگاه مازندران

ایده ی بعدی برای خدمت رسانی به والدین هستش
به این صورت که یه اپلیکیشن طراحی بشه تا خانواده ها بتونن با وارد کردن اطلاعات کاربری از وضعیت تحصیلی و سطح رشد دانش آموزشون با خبر بشن
یا هربار که قراره جلسه ای برگزار بشه مدرسه بتونه از طریق این اپلیکیشن به خانواده ها پیام بفرسته.

  • 2+

برای رفع مشکل مطالعه ی کتاب دانش آموزها میتونیم یه کتابخونه ی مجازی با کتاب‌های متنوع طراحی کنیم که دانش آموزها بتونن با عضویت در اون از کتاب‌ها استفاده کنن.. یه سری کتابها رایگان و یه سری هم پولی باشه.و قرار بر این باشه ک هر چند ماه یه مسابقه بذاریم و از یه کتاب که مدنظرمونه سوالاتی طراحی کنیم و براش جایزه و نظر بگیریم یا ب مدارس بگیم ک نشست بذارن و بعد از مطالعه یه کتاب با دانش آموزها راجبش بحث و گفتگو کنن. میتونیم از انتشارات مختلف استفاده کنیم و یه جورایی کسب درآمد هم میشه
یا یه بازی طراحی کنیم که برای ورود به مراحل بالاتر دانش آموز موظف ب مطالعه یک کتاب باشه.

  • 1+

از اونجایی که اکثریت دانش آموزان از مشکل اضافه وزن یا سوتغذیه رنج میبرن یه سایت سلامت طراحی بشه که بر اساس اون هر مدرسه رو موظف به تشکیل یه پرونده ی سلامت بکنه و دانش آموزا اطلاعات تغذیه ای و قد و وزنشون رو اونجا وارد کنن و ما با کمک مشاوران تغذیه و ورزشی بتونیم براشون برنامه ی غذایی مناسب رو تهیه کنیم.

  • 1+

طراحی یه اپلیکیشن که افرادی که تخصص و مهارت تدریس دارن و تمایل به برگزاری کلاس های خصوصی دارن بتونن رزومه شون رو اونجا بارگذاری کنن و دانش آموزها با استفاده از این اپلیکیشن مدرس مورد نظر رو انتخاب کنن.
از اونجایی که کنکور داره حذف میشه و قراره بر اساس معدل انتخاب صورت بگیره دانش آموزا برای بالا بردن معدل تمایل ب شرکت در کلاسهای خصوصی دارن و فکر میکنم که بتونه مفید واقع بشه.

  • 1+