زینب علی نژاد ماهفروزی
دانشجو
کارشناسی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی

آموزش علوم انسانی
تدریس
تولید محتوا
طراحی آموزشی
کسب و کارهای آموزشی

عضو انجمن علمی علوم تربیتی دانشگاه مازندران

ایده ی بعدی برای خدمت رسانی به والدین هستش
به این صورت که یه اپلیکیشن طراحی بشه تا خانواده ها بتونن با وارد کردن اطلاعات کاربری از وضعیت تحصیلی و سطح رشد دانش آموزشون با خبر بشن
یا هربار که قراره جلسه ای برگزار بشه مدرسه بتونه از طریق این اپلیکیشن به خانواده ها پیام بفرسته.

برای رفع مشکل مطالعه ی کتاب دانش آموزها میتونیم یه کتابخونه ی مجازی با کتاب‌های متنوع طراحی کنیم که دانش آموزها بتونن با عضویت در اون از کتاب‌ها استفاده کنن.. یه سری کتابها رایگان و یه سری هم پولی باشه.و قرار بر این باشه ک هر چند ماه یه مسابقه بذاریم و از یه کتاب که مدنظرمونه سوالاتی طراحی کنیم و براش جایزه و نظر بگیریم یا ب مدارس بگیم ک نشست بذارن و بعد از مطالعه یه کتاب با دانش آموزها راجبش بحث و گفتگو کنن. میتونیم از انتشارات مختلف استفاده کنیم و یه جورایی کسب درآمد هم میشه
یا یه بازی طراحی کنیم که برای ورود به مراحل بالاتر دانش آموز موظف ب مطالعه یک کتاب باشه.

از اونجایی که اکثریت دانش آموزان از مشکل اضافه وزن یا سوتغذیه رنج میبرن یه سایت سلامت طراحی بشه که بر اساس اون هر مدرسه رو موظف به تشکیل یه پرونده ی سلامت بکنه و دانش آموزا اطلاعات تغذیه ای و قد و وزنشون رو اونجا وارد کنن و ما با کمک مشاوران تغذیه و ورزشی بتونیم براشون برنامه ی غذایی مناسب رو تهیه کنیم.

طراحی یه اپلیکیشن که افرادی که تخصص و مهارت تدریس دارن و تمایل به برگزاری کلاس های خصوصی دارن بتونن رزومه شون رو اونجا بارگذاری کنن و دانش آموزها با استفاده از این اپلیکیشن مدرس مورد نظر رو انتخاب کنن.
از اونجایی که کنکور داره حذف میشه و قراره بر اساس معدل انتخاب صورت بگیره دانش آموزا برای بالا بردن معدل تمایل ب شرکت در کلاسهای خصوصی دارن و فکر میکنم که بتونه مفید واقع بشه.