امین یادگاری
طراح بازی
کارشناسی حسابداری

طراحی آموزشی
کسب و کارهای آموزشی
کودک

طراحی بازی کمک آموزشی

#پویش_آرزوها
آرزو میکنم در ۵ سال آینده سیستم آموزشی به نحوی باشد که کودکان از همان بدو ورود به نظام آموزشی مطابق با توانایی ها و استعداد های شناسایی شده خودشان از سیستم آموزشی بهره مند شوند و در همان راستا به رشد و شکوفایی برسند ، نه با یک سری دروس دیکته شده ذهن آنها را منجمد کنیم ، به گونه ای که در سن ۱۸ سالگی دوراهی به نام خدمت سربازی و ادامه تحصیل نباشد و در واقع همه به عالیترین سطح دانش و تخصص رسیده باشند و بتوانیم در این سن مجموعه ای از فارغ التحصیلان متخصص و علاقه مند را به مدت ۲ سال به صورت رایگان در خدمت به میهن بگماریم . . . .

سری بازی هایی را طراحی کرده ایم که به صورت کاملا نامحسوس و صرفا با بازی میتوان عملیات ضرب یک رقمی را به کودکانی که فقط با شکل و شمارش اعداد آشنایی دارند آموزش داد ، فرایند بازی به گونه ای است که حتی یک کودک ۵ ساله میتواند با بزرگترها بازی بسیار جدی و جذابی را تجربه کند ، به نحوی که بازی هم برای کودک و هم برای بزرگترهایی که به بازی های خیلی جدی می پردازند جذاب و هیجان انگیز باشد .
این بازی ها از زاویه نگاه والدین و کودکان طراحی گردیده و قابلیت تولید در نسخه های ارزان قیمت و تا سطح نفیس و گرانقیمت را دارد .