نشست مسئولیت اجتماعی نرم حوزه تعلیم و تربیت

یکی از عرصه‌های حضور موفق خیرین و فعالان عرصه نیکوکاری در دهه‌های گذشته، حرکت «مدرسه سازی» بوده که با همتی بلند، آثار و برکات فراوانی در کشور به همراه داشته است. فرآیند تعلیم و تربیت، فرآیندی پیچیده و دارای معماری چندلایه است. لایه‌های عملیاتی و سخت‌افزاری این نظام، مشهودتر و لایه‌های انسانی، نظری و نرم‌افزاری آن ناپیداتر هستند. مشهودتر بودن و زودبازده‌تر بودن لایه‌های عملیاتی، ناخودآگاه توجه را به سمت پدیده‌های موجود در این لایه جلب می‌نماید. لذا پدیده‌هایی چون ساختمان مدرسه، تجهیزات آموزشی و نوشت‌افزار به‌علت ملموس‌تر بودن‌شان بیشتر مورد توجه نیک‌اندیشان و مدیران نظام آموزشی قرار گرفته است. از‌آن‌جا که محرومیت سخت‌افزاری بیش‌تر به چشم می‌آید، توجه بسیاری از علاقه‌مندان به نقش‌آفرینی در بهبود نظام تعلیم و تربیت، بر نیازهای سخت‌افزاری مناطق کم‌برخوردار از نظر اقتصادی متمرکز می‌شود.

برنامه نشست

«نشست مسئولیت اجتماعی نرم حوزه تعلیم و تربیت» به‌عنوان یکی از اجزای یازدهمین رویداد نوآوری‌های چهارسوق، اهمیت و لزوم سوق پیدا کردن تدریجی توجه و پشتیبانی‌های خیرین و بنگاه‌های اقصادی به سمت لایه‌های نرم نظام تعلیم و تربیت را موضوع ارائه صاحب‌نظران این حوزه و گفتگوی علاقه‌مندان قرار داده است.

این نشست شامل چهار ارائه با محوریت مسئولیت اجتماعی و نیکوکاری در لایه‌های نرم نظام تعلیم و تربیت توسط آقایان مهدی نوید ادهم، رضا درمان، نعمت‌الله موسی‌پور و محمد آزین و پرسش و پاسخ با ارائه‌دهندگان خواهد بود.

آقایان مهدی نوید ادهم، رضا درمان، نعمت‌الله موسی‌پور و محمد آزین و پرسش و پاسخ با ارائه‌دهندگان خواهد بود.

این نشست از ساعت ۱۶ تا ساعت ۱۸ در سالن کنفرانس ۱ مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان به نشانی تهران، خیابان حجاب برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام در نشست

نشست مسئولیت اجتماعی نرم حوزه تعلیم و تربیت یکی از اجزای یازدهمین رویداد نوآوری‌های آموزشی چهارسوق است. شما می‌توانید در بخش‌های مختلف رویداد چهارسوق از جمله این نشست شرکت نمایید.

برای ثبت‌نام در نشست مسئولیت اجتماعی نرم حوزه تعلیم و تربیت، بلیت مربوط به نشست را از صفحه بلیت‌های یازدهمین رویداد چهارسوق خریداری نمایید.