میدان کار و بار

فرصت نابی برای آشنایی با فضای کسب و کار، کارآفرینی و استارتاپ‌های حوزه آموزش

حوزه آموزش، حوزه نسبتا نوپایی در فضای نوپای استارتاپی کشور است. یکی از مسائل این حوزه ارتباط کم‌رنگ فعالان استارتاپی با فعالان آموزشی است. بخش استارتاپ‌های آموزشی رویداد چهارسوق، با هدف دیده شدن فضای استارتاپ‌های آموزشی به‌طور عام و تقویت ارتباط فعالان آموزشی و فعالان استارتاپی برگزار می‌شود. این بخش شامل دو برنامه اصلی است؛ برنامه استندآپ ایده که طی فرآیندی افراد و تیم‌هایی که بالقوه توان راه‌اندازی یک استارتاپ آموزشی را دارند شناسایی و توان‌مند می‌کند. و دورهمی استارتاپ‌های باسابقه‌تر حوزه آموزش که با هدف تبادل تجریبات و برقراری ارتباطات جدید برگزار می‌شود.

فراخوان ایده

راه‌حل‌های پیشنهادی ما گاهی یا منجر به تولید محصول می‌شوند یا از جنس یک خدمت هستند و هرکدام که باشند ممکن است این قابلیت را داشته باشند که به یک کسب و کار مبدل شوند.

همه ایده‌ها مهم هستند، شما ممکن است در هر یک از مراحل فوق از چرخه ترسیم شده خارج شده باشید، نگران نباشید و ایده خود را با ما در میان بگذارید. همه ایده‌ها، بررسی می‌شوند، صاحبان آن‌ها راهنمایی‌هایی برای بهبود و تکمیل ایده خود، و فرصت مشارکت در میدان کاروبار را خواهند یافت. اما با توجه به محدودیت‌های زمانی و مکان از هر حوزه مفهومی، ایده‌هایی فرصت ارائه خواهند یافت که:

  • از جنس، خدمت یا محصول باشند.
  • بتوانند به یک مدل کسب و کار مبدل شوند.
  • مشتریان زیادی داشته باشند.
  • و به صورت مستقل نسبت به زنجیره کسب و کارهای متصل به آموزش و پرورش به حیات خود ادامه دهند.

فرصت ارائه ایده‌ها

از همینک تا ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۷


روش ارسال ایده

اگر عضو چهارسوق هستید از طریق پیوند زیرفرم ارسال ایده را پر کنید.

باعث افتخار ماست که اگر مایل هستید رزومه خود را نیز از طریق همان فرم برای ما بفرستید تا با شما بیشتر آشنا شویم.

چگونه از نتیجه داوری مطلع شوم؟

با صاحب ایده‌های منتخب از طریق اطلاعاتی که در پروفایل چهارسوق‌تان وارد می‌کنید تماس خواهیم گرفت.

ایده من انتخاب شده است. حالا چه کنم؟

از شما دعوت خواهد شد تا در جلسات هماهنگی و آماده‌سازی برای روز اجرا شرکت کنید. تیم چهارسوق در کنار شما خواهد بود تا اجرایی متفاوت و عالی داشته باشید.

طی رویداد چهارسوق برای همه کسانی که ایده‌هایشان را برای‌مان ارسال می‌کنند این فرصت فراهم خواهد آمد تا با استارتاپ‌های موفق حوزه تکنولوژی آموزشی Edutech آشنا شوند، گپ بزنند و فضای کارآفرینی آموزشی را تجربه کنند.

هنوز پرسش یا ابهام دارید؟ با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۷۳۴۱۱۱۳

ثبت فرم ایده


قبل از ثبت ایده،ابتدا می بایست در سایت عضو شوید. سپس جهت ثبت ایده خود از این قسمت استفاده نمایید.