اطلاعیه تغییر زمان برگزاری دوازدهمین رویداد چهارسوق

همراهان گرامی چهارسوق
سلام

حدود یک سال است که تیم چهارسوق در حال برنامه‌ریزی و طراحی دوازدهمین رویداد نوآوری‌های آموزشی چهارسوق است. این تلاش‌ها در ماه‌های اخیر شدت بیشتری گرفت و همراهان جدیدی به تیم اضافه شدند تا تخصص و توانشان به ارتقاء کیفیت رویداد منجر شود.


در شرایطی که در حال نهایی کردن اجزاء اجرایی رویداد بودیم، اخبار شیوع ویروس کرونا در کشور، نگرانی‌ها و محدودیت‌هایی را ایجاد کرد. برای بررسی جوانب این پدیده و اثرگذاری احتمالی آن بر برگزاری دوازدهمین رویداد چهارسوق، بررسی‌ها و رایزنی‌های مختلفی صورت گرفت. در نهایت با توجه به هشدارهای بهداشتی و لزوم حفظ سلامت شرکت‌کنندگان رویداد، و محدودیت‌های برخی شرکت‌کنندگان، سخنرانان و میهمانان چهارسوق برای حضور در تهران، علی‌رغم برنامه‌ریزی و آمادگی کامل تیم چهارسوق برای برگزاری دوازدهمین رویداد در ۱۶ اسفندماه سال جاری، تصمیم نهایی مبنی بر تعویق زمان رویداد گرفته شد.


به یاری خدا، دوازدهمین رویداد چهارسوق در سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. به محض امکان تعیین زمان دقیق برگزاری رویداد اطلاع‌رسانی لازم از طریق پیامک به ثبت‌نام کنندگان و شبکه‌های اجتماعی چهارسوق صورت خواهد گرفت.


عزیزانی که بلیت رویداد را تهیه کرده‌اند، پس از مشخص شدن زمان جدید رویداد، می‌توانند با همان بلیت در رویداد شرکت کنند. درصورتی‌که در زمان اعلام شده امکان حضور ندارند می‌توانند هزینه بلیت را دریافت کنند. همچنین برای عزیزانی که الان قصد برگرداندن بلیت را دارند نیز این امکان فراهم است. بدین منظور به ثبت‌نام‌کنندگان پیامکی مبنی بر نحوه دریافت هزینه بلیت ارسال خواهد شد.